Juni i år ble vi sertifisert som Kvalitetsklubb av NFF.

Det betyr at vi har jobbet lenge med å få gode rutiner og regler på plass og ikke minst gjøre det enklest mulig for våre spillere å være med i aktiviteten og oppleve idrettsglede. Det betyr ikke at jobben er gjort. Tvert imot, det er nå jobben begynner.

Siste helga var 2 representanter fra klubben, daglig leder Jovana Babanic og Kvalitetsklubbansvarlig Bjarne Ådnanes, med på fagtur til London. Representanter fra 39 klubber i lag med administrasjon fra NFF Hodaland fikk mulighet til å diskutere forbedringspotensial og utfordringer som preger klubbens hverdag.

Mange kjekke og dyktige folk kom med flere forslag på hvordan våre barn og ungdom kan bli lengst mulig i aktivitet. Utviklingsarbeidet fortsettes med håp om at vi kan snart komme oss på nivå 2. Mer om fagtur kan du lese her.

Pin It on Pinterest